Pertoltice pod Ralskem / neoficiální web

Vydařený podzim FK Pertoltice – Pepa Miler

Letošní sezona bude jedna z nejdéle hraných. Do soutěže je přihlášeno hned 16 týmů, a tak se začalo hrát již v polovině srpna a poslední zápas jsme sehráli až předposlední listopadový víkend. Nabídlo se nám tak, a i Vám divákům, patnáct soutěžních zápasů, ve kterých se podařilo, trochu se přiznám, že i neočekávaně, čtrnáctkrát zvítězit a jen jednou nebodovat. Jediným naším přemožitelem bylo mužstvo Velkého Valtinova. Celkově nyní po podzimu můžeme říct, že čelo soutěže, té naší, Okresní soutěže, je dost vyrovnané. A právě i Velký Valtinov se řadí na přední příčky. Spousta z Vás naše fotbalové počínání sleduje, za což jsme moc a moc rádi, a tak víte, že některé zápasy jsou lepší a některé jsou z té kategorie utrápených. Ano, bodový zisk po 90. minutě je důležitý a do tabulky rozhodující, ale věřte nám, že neméně často je v kabině skloňován obraz hry a to, zda se na to Vám divákům vůbec líbí koukat, jaká to je a není hrůza nebo naopak, že je to podívaná se spoustu gólových zakončení.

Vedle celkové tabulky, kde se po podzimní části dělíme se Cvikovem B o první místo, se nám daří držet prvenství i v tabulce střelců. A to dokonce tuplovaně. První místo střelců Okresní soutěže si drží David Řehák s třiadvaceti góly, druhý za ním je Filip Nešpor. Branek vsítil 18. V desítce střelců máme ještě Pavla Šilhánka, jiný mančaft tři střelce v desítce nemá. Dovolte mi prosím toto vyzdvihnout a použít jako tu nejlepší pozvánku na jarní část začínající s příchodem jara. Bude těžké postavení udržet, ale my to zkusíme. Stejně jako i hrát takový fotbal, který se Vám divákům bude alespoň trochu líbit a bude Vás stále a stále lákat vracet se nám fandit.

Touto cestou bych chtěl Vám Všem poděkovat za přízeň, kterou k nám máte, ale i za spolupráci výpomoc, sponzorské dary a vše čím nám kdo pomáháte s fotbalem v Pertolticích. V neposlední řadě mi dovolte popřát Vám krásné prožití konce roku v čase adventním, krásné a spokojené prožití svátků vánočních i oslavy příchodu roku nového. A v novém roce ať je každý z nás neméně spokojený jako v roce letošním.

FK Pertoltice Pepa Miler

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blog o dění v obci, ale taky mimo ni.