Pertoltice pod Ralskem / neoficiální web

Víkendová procházka

O víkendu jsem se prošel po obci a zaujalo mne.

U hřiště a před OÚ jsou nainstalovány nové lavičky. Dítka s rodiči jsem tam opakovaně viděl, takže úspěch. Možná by to chtělo nějaký odpadkový koš 🙂 byly tam nedopalky z cigaret v okolí laviček u hřiště.

Návštěvní řád hřistě je na budově OÚ a ne na připraveném sloupku. Je nějak špatně – špatný rozměr, nemáme městskou policii a dokonce tam je soukromé číslo na starostku 🙂 Tak asi bude reklamován a je prozatim ten špatný na budove OÚ. Jistě bude tato drobnost brzo napravena.

hřiště provozní řád I. hřiště provozní řád II.

Na posledním zastupitelstvu 14.4. proběhla interpelace z řad občanů. Jak jsem zjistil, tak k 11.5.  nebyl koš na psí exkrementy přemístěn, ač to bylo přislíbeno. Zastupiteli bylo přislíbeno, že se pokusí nalézt pro něj jiné místo v této lokalitě. Buď se nenašlo vhodnějsi místo nebo na přemístění neměla společnost, která je vyváží atd., zatím čas. Jinak pokud Vás něco trápí .. tak přijďte na jednání zastupitestva interpelovat zastupitele. Ohledně koše (je na obecním pozemku) proběhla rozprava, zda umístění podobných zařízení příště konzultovat s okolními vlastníky, či nikoli ..

koš na psí ...

Uživatelé facebooku jistě zaregistrovali fotografie z čarodějnic – k nalezení zde. A pokud facebook nemáte, tak fotky budou k nalezení na ofiko stránkách obce ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blog o dění v obci, ale taky mimo ni.